JSMEZ.CZ

Jsmez.cz spojuje krajská města v České republice. Cílem portálu je poskytnout online prostor firmám a institucím v jednotlivých regionech a informovat návštěvníky novou formou ve svém regionu. Portál je aktivní platformou pro firmy a instituce z různých oborů, které tvoří svou aktivitou 100% obsahu portálu. Chcete vidět, jak to funguje? Navštivte vzorovou stránku jsmezolomouce.cz, která slouží jako inspirace pro ostatní města.


propagace událostí

Propagujte své události v uvedených regionech zdarma! Portál jsmez.cz umožnuje bezplatnou propagaci všech kulturních, sportovních, vzdělávacích událostí ve všech regionech. Stačí jen vybrat město, zvolit místo konání akce a událost vytvořit pomocí připravené šablony.


E-vizitka pro každého

Chcete svou reklamu efektivně zacílit na svůj region? Pořiďte si Evizitku z dílny Life in Town s.r.o. Rychlou a levnou alternativu webových stránek, kterou si na portálu vybraného města snadno sami vytvoříte a následně i spravujete. S E-vizitkou budete okamžitě reagovat na poptávku trhu a cíleně propagovat své zboží, služby, akce, volná pracovní místa. Zveřejňováním svých nabídek budete přispívat k obsahu portálu a získáte přidanou hodnotu regionálního zacílení bez dalších plateb za reklamu.  

Zjistěte, co vše E-vizitka nabízí, nebo se podívejte na často kladené otázky

E-vizitka je produktem olomoucké společnosti LIFE IN TOWN s.r.o, která podporuje malé a střední podnikatele.