JSMEZ.CZ

Jsmez.cz spojuje krajská města v České republice! Cílem je sjednotit firmy v regionech, dát jim možnost představit své aktivity a informovat návštěvníky novou formou o regionálním dění. Portál je zajímavý tím, že není primárně určen jako médium, ale jako platforma pro zveřejnění firem v regionu, které svou aktivitou tvoří až 90% obsahu stránekPilotní stránka portálu: jsmezolomouce.cz


propagace událostí

Propagujte své události zdarma! Portál umožnuje bezplatnou propagaci všech kulturních, sportovních a jiných událostí v regionu. Stačí jen vybrat město, místo konání události a událost vytvořit pomocí připravené šablony.


E-vizitka pro každého

E-vizitka je rychlá a levná alternativa webových stránek, kterou si na portálu vybraného města snadno sami vytvoříte a následně i spravujete. S E-vizitkou budete rychle reagovat na poptávku trhu a efektivně propagovat své zboží, služby, akce, volná pracovní místa. Zveřejněním své nabídky budete vytvářet obsah portálu. To je vaše výhoda. Máte menší konkurenci a větší šanci zaujmout zákazníky.

Zjistěte co vše E-vizitka nabízí, nebo se podívejte na často kladené otázky

E-vizitka je produktem olomoucké společnosti LIFE IN TOWN s.r.o, která od roku 2016 podporuje malé a střední podnikatele výhradně na portále jsmez.cz

Portál slouží k vzájemné informovanosti a není financován ani podporován EU, statutárním městem nebo politickými stranami.