E-vizitka

Moderní a cílená inzerce v regionu.

 

E-vizitka je rychlá, cenově dostupná alternativa webových stránek, které si na portále zvládnete vytvořit a ovládat sami. Zvyšte svou viditelnost a získejte cílenou reklamu v regionu. E-vizitka je produktem olomoucké společnosti LIFE IN TOWN, která od roku 2016 podporuje malé a střední podnikatele výhradně na portále jsmez.cz. Zajímají vás výhody a funkce E-vizitky? Pokračujte ve čtení.

Funkce a výhody

1

Nahrazení webových stránek

E-vizitka je stránka bez závazků na hosting, doménu a nutnosti technických znalostí. Každá E-vizitka získá vlastní URL adresu podle názvu podniku ve tvaru jsemz_____cz/vášpodnik. Na první pohled bude jasné, ve kterém městě podnikáte a které chcete oslovit.
2

Ověřený profil a Navigace

Zveřejněte své informace v rozsahu, který si určíte Vy sami. Firmy s ověřeným profilem mají možnost kdykoli své informace měnit a doplňovat. Ověřená E-vizitka je přesně definována na mapě a díky tlačítku Navigace se zákazníci dostanou vždy na správné místo.
3

Polední menu a Doporučujeme

Provozujete restauraci, pizzerii, bistro? Vložte si nabídku svých snídaní, poledního menu, à la carte a nasměrujte strávníky pomocí navigace přímo k Vám. Doporučujte své zboží či služby online. Vaše nabídky uvidí zákazníci v reálném čase.
4

Události

Propagujeme události tak, aby získaly návštěvníci maximum informací. Vložené události můžete kdykoli upravovat nebo opakovat.
5

Práce

Poptáváte nové pracovníky nebo brigádníky? Inzerujte své pracovní pozice v regionu bez omezení!
6

Ovladatelnost a administrace

Intuitivní a jednoduché ovládání staví E-vizitku na úroveň aplikace. Nastavením zástupce na plochu svého telefonu budete mít okamžitý přístup k administraci.

Ceník

CenaE-vizitka

6 000 Kč / rok

  • Paušální cena
  • Atraktivní adresa
  • Správa administrátorů
  • Vývoj dalších funkcí
  • Technická podpora
Objednat

Co je E-vizitka?

E-vizitka představuje moderní způsob, jak inzerovat v regionu. E-vizitka je uživatelsky jednoduchá, intuitivní webová stránka, bez závazků na hosting, doménu a nutnosti technických znalostí. Každá E-vizitka získá vlastní URL adresu podle názvu ve tvaru: jsemz____.cz/vašefirma. Garantujte své informace v rozsahu, který si sami určíte!

E-vizitku se slevou?

Získejte slevu za doporučení! Za vámi doporučeného klienta, který u nás ještě nemá svou prezentaci vás odměníme. Příklad: doporučíte li jen tři během roku, zaplatíte pro příští období jen polovinu ceny. To je férová nabídka ne? Náš společný růst je založen na doporučení, které bývá tou nejlepší reklamou.

Náš TIP!

Nastavením zástupce E-vizitky na plochu svého telefonu získáte okamžitý přístup k administraci.

Nejčastější dotazy

Proč využít náš portál?

Každá E-vizitka získá svou vlastní URL adresu podle názvu firmy ve tvaru jsemz___.cz/vášpodnik. Na první pohled bude jasné, ve kterém městě podnikáte. Prezentace obsahu je díky vlastnímu portálu zacílena na město a region, kde žijete a pracujete. Inzerujte kdykoliv a neomezeně.

Je nutné mít vlastní webovou stránku?

E-vizitka umí klasické webové stránky nahradit (neprovozujete-li blog či e-shop). Jednou z největších výhod je univerzálnost. Rozhodnete-li se změnit obor podnikání, jednoduše si sami v E-vizitce upravíte název a vše ostatní dle svých potřeb a můžete pokračovat v propagaci.

Jaká je cena?

Nejsme příznivci „baťovských cen“ a chceme, aby všichni měli stejné možnosti! Cenu jsme nastavili tak, aby nepřesáhla 115 Kč za týden. 

Cena je paušální: 6 000 Kč/rok.

Jak vzniká E-vizitka?

Vzniká přidáním nového místa přes jednoduchý formulář v záložce „přidat místo“ 

Co je ověřený profil?

E-vizitka s ověřeným profilem má možnost kdykoli své informace měnit a doplňovat. Zveřejňujte své informace a nabídky v rozsahu, který si určíte Vy sami.

Jak se obsluhuje E-vizitka?

Ovládání pomocí chytrého telefonu nebo tabletu je maximálně intuitivní. Editace E-vizitky je záležitostí na pár sekund.

Pošlete mi login a heslo na přihlášení?

Administrační práva pro úpravy E-vizitky poskytujeme ihned po zaplacení aktivace.

Pomůžete mi, pokud bude potřeba?

Ano. Zakoupením a aktivací E-vizitky spolupráce nekončí, nýbrž začíná.

Zapomněl jsem smazat/zadat aktuální nabídku. Stane se něco?

Nejvyšší prioritou je aktuálnost. Naši editoři denně dohlížející na správný chod portálu a mají vyhrazené právo smazat neaktuální nabídky, případně je nahradit za aktuální. 

Plánujete mobilní aplikaci?

Neplánujeme. Nastavením ikony zástupce na plochu svého telefonu získáte okamžitý přístup administraci E-vizitky. Odkaz se pak chová stejně jako aplikace.

Navigace u profilu

Ověřená E-vizitka je také přesně definována na mapě a díky tlačítku Navigace se zákazníci dostanou vždy na správné místo.

Jak mohu E-vizitku objednat?

Pro objednání E-vizitky použijte formulář. Po vyplnění se Vám obratem ozveme.

Jak mohu zrušit svou E-vizitku?

Nepřejete si mít údaje na portálu? Použijte kontaktní formulář a napište nám o jakou E-vizitku se jedná a my ji odstraníme.

Proč jsme Vás nenavštívili?

Omlouváme se všem, které jsme doposud neoslovili. Projekt jsmez.cz je značně rozsáhlý, a proto není v našich silách a možnostech oslovit Vás všechny.

Pokud jste dočetli až sem, napište nám. Děkujeme za přízeň a přejeme všem hezké dny.